1/24/2017

Masz już 3 lataMój mały chłopiec który dopiero co przyszedł na świat dziś o godzinie 19:57 skończy 3 lata. 3 najpiękniejsze lata w naszym życiu. Pamiętam jak dziś tamten dzień - w końcu takich chwil się nie zapomina.


Jesteś strasznie upartym, mądrym i rezolutnym chłopcem. 

 Wiesz dużo, czasem za dużo. Twoje teksty nie raz nie dwa powaliły nas na kolana. Szczególnie "no k***a jedź " gdy staje na czerwonym i trzeba czekać. Przynajmniej wiemy że tak jak i ja nienawidzisz czekać. Na nic ... Starasz się, ale Ci nie idzie. 
Uwielbiasz warzywa i owoce co mnie bardzo cieszy. Mięsko - od czasu do czasu wciągniesz. Psi Patrol to zdecydowanie Twoja ulubiona bajka.

 Interesuje Cię dosłownie wszystko. 

Uwielbiasz mi pomagać w kuchni, lubisz grzebać z tatą i dziadkiem przy aucie, pomagasz nam w odkurzaniu, zamiataniu, myciu podłóg, odnosisz rzeczy do kosza na pranie, pomagasz  nastawiać pralkę, myjesz naczynia, ładujesz zmywarkę, zmieniasz z dziadkiem koła, pomagasz Babci kosić trawę i wiele innych rzeczy. Tak naprawdę mogła bym wymieniać bez końca. Nie to że jesteś idealny (chodź dla nas jesteś) bo i bałagan potrafisz zrobić duży. 

Uwielbiasz swoje zabawki. 

I chodź masz ich milion każdą się bawisz. Każdy samochodzik jest w użyciu. Układanki i puzzle nie mają przed Tobą tajemnic. Ostatnio nawet odkrywasz gry online - szkoda tylko że w żadną nie grasz dłużej niż 3 sekundy. Trudno, może z czasem Ci to przejdzie.

Wiesz i rozumiesz dużo... za dużo. 

Jesteś strasznym mądralom. Czasem mam wrażenie że jesteś 6 latkiem uwięzionym w ciele 3 latka. W końcu który 3 latek potrafi odpalić sam samochód. Potrafisz bawiąc się wyłapać z mojej rozmowy z Babcią że coś ma nastąpić i potem niecierpliwie o to dopytujesz. Swoją drogą połowę niespodzianek dla Ciebie trzeba trzymać w ścisłej tajemnicy bo potem trujesz ucho do upadłego. A nie daj Boże coś źle zrozumiesz i wytłumaczysz sobie na swoje ...

Jest Ciebie wszędzie pełno. 

Z tyłkiem na miejscu nie usiedzisz. Wiecznie chodzisz, wiecznie się kręcisz. Nawet jak kombinujesz coś przy komputerze to cały czas się ruszasz. Chyba masz jakiegoś owsika w tyłku ;) Uwielbiasz jeździć na rowerze, hulajnodze, skakać na trampolinie, bawić się na swoim placu zabaw, chodzić na basen i pluskać się w morzu. No człowiek orkiestra.

Jesteś zawsze chętny do pomocy.

Uwielbiasz pomagać nam we wszystkim . Pieczenie, gotowanie, mycie naczyń, pakowanie zmywarki, odkurzanie, mycie łazienki, mycie okien, wycieranie kurzy, zmiana kół w samochodzie, koszenie trawy. Nic, a nic nie jest Ci obce. Nie lubisz za to po sobie sprzątać. Ta czynność wydaje się jakby Cię parzyła. Dlatego życzymy Ci kochany wszystkiego najlepszego! Dużo zdrowia, szczęścia i miłości. Abyś umiał docenić każdy dzień, doceniać to co masz - bo pamiętaj masz wszystko czego Ci do szczęścia trzeba zdrowie i rodzinę.
Pamiętaj że zawsze możesz na nas liczyć. Zapraszam Was też do zobaczenia:

Pierwsze urodziny Donka , Urodzinowe słodkości, Co wybrał Doni.
Drugie urodziny Donka 

2 komentarze:

  1. Moja córka w lipcu skończyła 3 latka. Wszystkiego najlepszego dla małego solenizanta ☺

    OdpowiedzUsuń
  2. Moja córka w lipcu skończyła 3 latka. Wszystkiego najlepszego dla małego solenizanta ☺

    OdpowiedzUsuń