7/11/2014

UWAGA ! MAMA PĘKA Z DUMY!

Pęka pęka bo jest z czego ! Donatan kilka dni temu pierwszy raz kąpał się w dużej, dorosłej wannie ! Radości było co nie miara , pisków i krzyków zachwytu też :) O jaka matka była niemądra myśląc że położy Synka na chwilkę na brzuszku albo pleckach - co to to nie, bo przecież trzeba siedzieć i walić ręką w wodę żeby chlapała po całej łazience i wlatywała do nosa i oczu wszystkich zebranych. Donatan ma tyle frajd że od razu mu baboki z nosa wypływają i charczy jak hm... no właśnie jak co? no w każdym bądź razie bardzo charczy.

Druga sprawa pożegnaliśmy się z gondolą ! Po kilku tygodniach chodzenia, marudzenia i dumania wreszcie się zdecydowałam że Doniasty przesiada się z gondoli do spacerówki.

 Ledwo co Bąbel wyszedł z brzucha a tu już w spacerówce zasuwa i to najlepiej na pozycji najbardziej siedzącej no bo przecież leży się w łóżku, a w wózeczku zwiedza i obserwuje.

Ulubiona lektura poza książką kucharską ? Gazeta! - mogą być gazetki reklamowe, katalog casto, a nawet jakaś mamowa gazetka chodź dziadkową samochodową też nie gardzi. Bez wątpienia Donatan w czasach niedoboru papieru toaletowego mógłby robić za gniotacza gazet :)

6 komentarzy:

 1. No to musiała być frajda w takiej dużej wannie :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Super, dzieci szybko rosną :) i z każdym dniem będziecie mieć coraz ciekawiej :P
  Świetna pościel! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a dziękuje :) to nie pościel tylko mata do kulania :) post o niej jest dodany 4 stycznia - linka nie wklejam bo kopiować i tak nie można

   Usuń
  2. Przeczytałam! Pomysł rewelacyjny! Pierwszy raz widzę taką matę i jestem zachwycona! ;D

   Usuń